Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни просунулися вздовж кордону із Запорізькою областю (КАРТА)

Росіяни просунулися вздовж кордону із Запорізькою областю (КАРТА)

Росіяни просунулися вздовж кордону із Запорізькою областю (КАРТА)

Карта: ISW

Російські війська просунулися в районі кордону Донецької та Запорізької областей. Також тривають позиційні бої на заході Запорізької області.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Російські джерела заявили, що російські війська просунулися на захід від Вербового, але й українські сили незначно просунулися в цьому районі. Проте ISW не спостерігали візуального підтвердження цих заяв.

Українські та російські джерела заявили, що позиційні бої тривали поблизу Роботиного, Вербового, та Новофедорівки.

Такод росіяни скарджуться, що українські безпілотники поблизу Роботино створюють “проблеми” для російських військ у цьому районі. Окупанти страждають від нестачі систем радіоелектронної боротьби (РЕБ) поблизу Роботиного.

Як писав раніше Inform.zp.ua, президент росії заявив про те, що хоче повністю інтегрувати до складу рф окуповані українські землі. Зробити окупанти це хочуть впродовж наступних шести років.