Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Експрезидента “Мотор Січі” Богуслаєва доставили з СІЗО для розгляду справи про стягнення активів

Експрезидента “Мотор Січі” Богуслаєва доставили з СІЗО для розгляду справи про стягнення активів

Експрезидента “Мотор Січі” Богуслаєва доставили з СІЗО для розгляду справи про стягнення активів

Вячеслав Богуслаев

Колишнього президента “Мотор Січі” Вячеслава Богуслаєва привезли на засідання Вищого антикорупційного суду (ВАКС) у справі про стягнення активів в дохід держави .

Про це повідомила директорка департаменту санкційної політики Мін’юсту Інна Богатих у Facebook 2 лютого.

За її словами, сам Богуслаєв доставлений з СІЗО. Його адвокати завалили канцелярію клопотаннями, що на думку директорка департаменту санкційної політики Мін’юсту, є стандартним методом “процесуального хуліганства”.

“Дуже позитивно оцінюємо присутність підсанкційного (а не лише адвокатів) в судовому засіданні та з радістю очікуватимемо інших у ВАКС”, – зазначила Богатих .

Як писав раніше Inform.zp.ua, до суду звернулося Міністерство юстиції з позовом про стягнення в дохід держави активів колишнього президента “Мотор Січ” Вячеслава Богуслаєва.