Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Активи експрезидента “Мотор Січі” Богуслаєва хочуть стягнути в дохід держави

Активи експрезидента “Мотор Січі” Богуслаєва хочуть стягнути в дохід держави

Активи експрезидента “Мотор Січі” Богуслаєва хочуть стягнути в дохід держави

Вячеслав Богуслаев

До суду звернулося Міністерство юстиції з позовом про стягнення в дохід держави активів колишнього президента “Мотор Січ” Вячеслава Богуслаєва.

Про це повідомили в пресслужбі Мін’юсту.

Також активи хочуть вилучити в колишнього топменеджера Петра Кононенка.

Мін’юст просить стягнути у Богуслаєва та Кононенка більше 30 одиниць нерухомого майна (житлових/нежитлових приміщень, земельних ділянок), корпоративні права більш аніж 10 юридичних осіб, серед яких 100% частки у статутних капіталах ТДВ СК «МОТОР-ГАРАНТ», ТОВ «Вінницький авіаційний завод», ТОВ «Вертольоти МСБ», їх частки в статутному капіталі ТОВ ФІРМА «ЖЕКОН», майнові права, зокрема на торгівельні марки та патенти на промислові зразки, чималу кількість вогнепальної зброї.

Що відомо у справі про Богуслаєва

У квітні 2022 року екс-глава Мотор Січі навмисно заблокував постачання вертольота для потреб Головного управління розвідки Міноборони України. Він дав вказівку своїм підлеглим розібрати повітряне судно на деталі і заховати експлуатаційну документацію до нього.

Пізніше українським військовим передали вертоліт Мі-2, який колишнє керівництво підприємства «Мотор Січ» намагалося приховати від ЗСУ.

Глава департаменту зовнішньоторговельної діяльності підприємства-звинувачується за трьома статтями Кримінального кодексу України.

Зловмисникам загрожує до 15 років в’язниці з конфіскацією майна.

До суду передали справу експрезидента Мотор Січі В’ячеслава Богуслаєва. Його активи заарештовані більш ніж на 12 млрд грн.

Чотирьох суддів Київського апеляційного суду затримали на одержанні хабаря 35 тисячі доларів за ухвалення «потрібного» рішення про арешт майна у справі екскерівника “Мотор-Січі” В’ячеслава Богуслаєва.