Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 709-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

709-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

709-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

ЗСУ. Ілюстративне фото

Розповідаємо, як пройшов 709-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

Минулої доби окупаційні війська випустили по Запорізькій області 49 безпілотників, використали артилерію та РСЗВ. Внаслідок чого поранення отримали двоє чоловіків.

З 1 лютого окупаційне керівництво Запорізької атомної електростанції заборонило пропускати на територію підприємства працівників, які не отримали російський паспорт. Таких фахівців на станції – 120.

Команда Save Ukraine повернула на підконтрольну територію чотирьох дітей із Запорізької області. Повернуті діти віком від 0 до 16 років.

Президент росії заявив про те, що хоче повністю інтегрувати до складу рф окуповані українські землі. Зробити окупанти це хочуть впродовж наступних шести років.

У середу, 31 січня, з полону повернули мешканця Запоріжжя. Його вважали зниклим безвісти 2 роки. Проте ще понад 680 жителів Запорізької області вважаються зниклими безвісти або перебувають у російському полоні.

На Запорізькому напрямку російський піхотинець здався в полон. Українські військові скинули йому в окоп гранату, проте окупант вирішив зберегти своє життя.