Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » З окупованих територій Запорізької області врятували чотирьох дітей

З окупованих територій Запорізької області врятували чотирьох дітей

З окупованих територій Запорізької області врятували чотирьох дітей

Фото: Save Ukraine

Команда Save Ukraine повернула на підконтрольну територію чотирьох дітей із Запорізької області. Повернуті діти віком від 0 до 16 років.

Про це повідомив у соціальних мережах Микола Кулеба, колишній Уповноважений президента України з прав дитини, а нині – голова фонду “Збережи Україну”.

“Іще 4 дітей з окупованої частини Запорізької та Херсонської областей повернула наша команда Save Ukraine. Дітям від 0 до 16 років. Усі вони зараз у безпеці в одному з наших центрів.

Наразі триває 15 рятувальна місія, і на сьогодні це вже 235 дітей, яких ми повернули в Україну з окупації та території росії”, – пише Кулеба.


Раніше ми писали, що викрадених з окупованих територій дітей депортували також і в Білорусь. Наразі немає достовірної інформації про кількість дітей, яких везли до Білорусі.