Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 688-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

688-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

688-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

Фото: підрозділ Курта 28 омбр

Розповідаємо, як пройшов 688-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

Триває збір для захисників від спільноти волонтерів та редакції Inform.zp.ua. На зібрані кошти буде куплено подарунки для військових.

За минулу добу окупанти 47 разів обстріляли Запорізьку область. Для своєї атаки вони використали артилерію та БПЛА.

До Запоріжжя евакуювали 75-річну жительку Степногірська. У пані Тетяни від обстрілів пошкоджено будинок, а жінка отримала травму.

Мешканець Пологівського району Запорізької області після початку повномасштабного почав служити окупантам. Він охороняв викрадених українців з тимчасово окупованих територій.

Окупанти не вживають необхідних заходів для забезпечення нормального функціонування Запорізької атомної електростанції. Унаслідок цього відбувається деградація устаткування на станції.