Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 686-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

686-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

686-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

Фото 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

Розповідаємо, як пройшов 686-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

Минулої доби російські війська нанесли 102 удари по Запорізькій області. Надійшло 9 повідомлень про руйнування будинків.

СБУ затримала агента російської воєнної розвідки, який передавав інформацію про оборонні заводи Запоріжжя. Ним виявився колишній працівник обласного управління МВС.

Колишній працівник МВС Запоріжжя став агентом РФ
Фото: СБУ

Нa Зaпoрiжжi зaгинув вiйськoвoслужбoвець iз Лaнoвецькoї грoмaди Тернопільської області Олег Скaкун.

Міська рада Енергодара передбачила фінансування на соціальний захист військовослужбовців та членів їхніх родин на 2024 рік. Одноразову або щомісячну допомогу можуть отримати військові, які прописані в місті.

У Запорізькій області продовжуються позиційні бої. За інформацією російських джерел, ЗСУ просунулися та відновили втрачені позиції.

На Запорізькому напрямку ЗСУ повернули втрачені позиції
Карта ISW 9 січня

На тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей окупанти посилюють примусову мобілізацію українців. Цього разу чоловіків-фермерів призовного вік змушують ставати на військовий облік. У випадку відмови погрожують штрафами.