Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Оновлені телефони ТЦК та СП: як звернутися з проблемами

Оновлені телефони ТЦК та СП: як звернутися з проблемами

Оновлені телефони ТЦК та СП: як звернутися з проблемами

Брифінг з представниками Запорізького обласного ТЦК та СП. Фото: Inform.zp.ua / Брифинг с представителями Запорожского областного ТЦК и СП. Фото: Inform.zp.ua

Для вдосконалення системи зворотного зв’язку та оперативного реагування на будь-які проблеми і зловживання в ТЦК та СП у кожному обласному ТЦК та СП оновлені номери телефонів гарячих ліній. Командування Сухопутних військ провело аналіз ефективності роботи кожного контакту та прийняло рішення оновити всі номери за єдиним стандартом.

Всі, хто стикається з протиправними діями військовослужбовців ТЦК та СП, має питання щодо мобілізації та військового обліку у своєму регіоні, можуть звертатися:

 • ОК Схід:
  • Дніпропетровський ОТЦК та СП: (066) 033 81 05 (08:30-16:30)
  • Запорізький ОТЦК та СП: (066) 033 81 29 (Цілодобово)
  • Харківський ОТЦК та СП: (066) 033 81 62 (09:00-18:00)
  • Донецький ОТЦК та СП: (066) 033 81 35 (Цілодобово)
  • Луганський ОТЦК та СП: (066) 033 81 69 (Цілодобово)
 • Гаряча лінія Командування Сухопутних Військ ЗС України: 0 800 301 937

Ці зміни спрямовані на забезпечення дієвої комунікації та оперативного вирішення проблем, які можуть виникнути у громадян під час взаємодії з ТЦК та СП.


Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні. Цей правовий режим діятиме щонайменше ще 90 днів, а саме до 11 серпня 2024 року. 18 травня, в Україні набирав чинності закон про мобілізацію. Він торкається всіх чоловіків у Запоріжжі віком від 18 до 60 років. До 16 липня включно всім чоловікам треба оновити свої данні в ТЦК СП. Оновити дані можна в ТЦК, ЦНАПах або через застосунок “Резерв+”.

Закон також передбачає, що чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше пройшли ВЛК і отримали статус “обмежено придатний”, тепер мають повторно пройти ВЛК. У документі йдеться про те, що для цього таким особам відводиться до 9 місяців.

Закон прийняли через те, що потік добровольців, який утворився відразу після повномасштабного вторгнення, вичерпався. Частину чоловіків прагнуть ухилитися від мобілізації, виїхати за кордон або знайти інший спосіб уникнути призову, щоб не опинитися на війні. В той же час питання демобілізації військових залежить від наявності тих, хто готовий замінити їх на фронті.

Раніше в Запоріжжі проходили акції за демобілізацію військових. А також була створена петиція про демобілізацію військових після 18 місяців служби в армії.