Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 853-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

853-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

853-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 853-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Журналісти Inform.zp.ua зібрали головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні, 25 червня.

  • Новим командувачем Об’єднаних сил Збройних Сил України став бригадний генерал Андрій Вікторович Гнатов. Він замінив на цій посаді генерал-лейтенанта Юрія Содоля.
  • На війні загинув 42-річний житель Бердянська Павло Бригинець, який присвятив своє життя військовій службі.
  • В ПАТ “Запоріжжяобленерго” прийняли рішення, що за можливості у Запоріжжі та Запорізькій області планові ремонтні роботи будуть призначатися на той час, коли за цими адресами будуть діяти графіки погодинних відключень.
  • У Запоріжжі восьмеро людей, серед яких одна дитина, отруїлися після вживання суші в одному з місцевих закладів.
  • Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) розглянула скарги Міністерства юстиції України щодо колишнього президента АТ «Мотор Січ» Вячеслава Богуслаєва та директора представництва цього товариства у РФ Петра Кононенка. 
  • Жителям Запоріжжя не рекомендують купатися на місцевих пляжах та водоймах через ризик підхопити кишкову паличку.
  • Громадська організація “Деколонізація.Україна” оприлюднила оновлену карту вулиць, які пропонують перейменувати згідно з законами про декомунізацію та деколонізацію. На мапі видно, що Запорізька область знову залишається серед регіонів з найбільшою кількістю вулиць, що підлягають перейменуванню.