Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » У Запорізькій області синхронізують планові ремонтні роботи з ГПВ: що це означає

У Запорізькій області синхронізують планові ремонтні роботи з ГПВ: що це означає

У Запорізькій області синхронізують планові ремонтні роботи з ГПВ: що це означає

Андрій Стасевський, в.о. генерального директора ПАТ «Запоріжжяобленерго».
Фото пресслужби компанії/Андрей Стасевский, и.о. генерального директора ПАО «Запорожьеоблэнерго».

Фото пресс-службы компании.

В ПАТ “Запоріжжяобленерго” прийняли рішення, що за можливості у Запоріжжі та Запорізькій області планові ремонтні роботи будуть призначатися на той час, коли за цими адресами будуть діяти графіки погодинних відключень.

Про це повідомляє пресслужба ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

У компанії планують переглянути графіки плану ремонтних робіт, щоб ці роботи виконувалися водночас, коли діють графіки погодинних відключень, аби мінімізувати дискомфорт споживачів.

”Проаналізували розклад планових робіт з ремонтів та обслуговування електрообладнання та дійшли висновку, що подекуди спричинені ними перерви в енергопостачанні «додаються» до вимкнень електроенергії через застосування графіків погодинних відключень,” – пояснює Андрій Стасевський, в.о. генерального директора ПАТ «Запоріжжяобленерго».

За словами очільника енергокомпанії, відмовитися від виконання планових ремонтних робіт через введення ГПВ енергетики не можуть – адже це невід’ємна складова підготовки обладнання до роботи в осінньо-зимовий період та забезпечення надійного розподілу електроенергії – у тому числі для котелень та інших важливих об’єктів життєзабезпечення.

Також в компанії додали, що за правилами техніки безпеки планові ремонтні роботи на електроустаткуванні проводити вночі заборонено.

Нагадаємо, сьогодні, 25 червня, у Запоріжжі будуть проводитися планові та термінові роботи електрообладнання. У зв’язку з цим багато будинків тимчасово знеструмлять.