Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » На війні загинув 42-річний житель Бердянська, який присвятив своє життя військовій службі

На війні загинув 42-річний житель Бердянська, який присвятив своє життя військовій службі

На війні загинув 42-річний житель Бердянська, який присвятив своє життя військовій службі

Фотоілюстрація/Иллюстрация

21 червня під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку загинув 42-річний Павло Бригинець із позивним “Дикий”.

Про це повідомила очільниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна на своєму телеграм-каналі.

Павло Бригинець
Павло Бригинець Фото з телеграм-каналу Вікторії Галіціної

Павло Бригинець виріс у місті Остер Чернігівської області, однак останні 9 років жив у Бердянську.

“Павло виріс у м. Остер Чернігівської області, але останні 9 років свого життя віддано служив нашій громаді”, – йдеться у повідомленні.

Він закінчив економіко-правничий коледж та пізніше економічний факультет Бердянського університету, здобувши фах економіста та спеціаліста з комп’ютерних наук.

У 2000 році Павло вирішив присвятити своє життя військовій службі. Спочатку боронив кордони України. З початком АТО та ООС перевівся до окремої бригади морської піхоти, був у гарячих точках, виконував бойові завдання. Згодом проходив службу у лавах військово-морських сил.

Після повномасштабного вторгнення військовий знову перевівся до окремої бригади морської піхоти.

Загинув 21 червня під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку.

Нагадаємо, у лікарні помер енергетик Денис Васильович Новіков, який зазнав поранення під час ворожого ракетного удару рф по енергетичному об’єкту в Запорізькому районі.