Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Мав дружину та 9-річного сина: що відомо про енергетика, який помер на Запоріжжі

Мав дружину та 9-річного сина: що відомо про енергетика, який помер на Запоріжжі

Мав дружину та 9-річного сина: що відомо про енергетика, який помер на Запоріжжі

Фото пресслужби ПАТ “Запоріжжяобленерго”/фото ПАТ “Запорожьеоблэнерго”
На фото Денис Новиков

У лікарні помер енергетик Денис Васильович Новіков, який зазнав поранення під час ворожого ракетного удару рф по енергетичному об’єкту в Запорізькому районі.

Про це повідомляє ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

Денис Новіков був диспетчером підстанції НЕК “Укренерго” у Запорізькій області. Цього року йому виповнилося 38 років. Він починав свій шлях у енергетичній галузі як слюсар і пройшов кар’єрний шлях до диспетчера, віддавши цій сфері 20 років.

“Тієї ночі разом з колегою-диспетчером не встиг добігти до сховища – приліт стався надто швидко”, – повідомляє пресслужба компанії.

У померлого енергетика залишилася дружина та 9-річний син.

Нагадаємо, що вночі росіяни знову атакували Запорізьку область, поціливши в об’єкт енергетичної інфраструктури. На місці вибуху сталася пожежа, було пошкоджено обладнання.

Внаслідок чого постраждали двоє енергетиків. 38-річного чоловіка доставили до лікарні у тяжкому стані, а його 50-річний колега перебуває в медичному закладі у стані середньої тяжкості з осколковими пораненнями.

Сьогодні Федоров повідомив, що один з постраждалих енергетиків помер у лікарні.