Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Здоров'я » У Запоріжжі восьмеро людей, серед яких одна дитина, отруїлися суші

У Запоріжжі восьмеро людей, серед яких одна дитина, отруїлися суші

У Запоріжжі восьмеро людей, серед яких одна дитина, отруїлися суші

Фотоілюстрація/Фотоиллюстрация

У Запоріжжі восьмеро людей, серед яких одна дитина, отруїлися після вживання суші в одному з місцевих закладів. Після інциденту кафе закрили.

Про це повідомляє “Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб”.

В усіх постраждалих, зокрема у дитини, виявили гостру кишкову інфекцію. З’ясувалося, що перед отруєнням вони споживали суші, виготовлені в одному з місцевих кафе. Інцидент мав місце з 22 травня по 8 червня.

Наразі заклад харчування закритий. Ймовірно, фактором спалаху інфекції стало те, що персонал закладу працював без результатів медичних оглядів, включаючи лабораторні дослідження.

Що треба знати про гострі кишкові інфекції?

Гостра кишкова інфекція — це запалення шлунка та кишківника, викликане вірусною або бактеріальною інфекцією. Захворювання зазвичай проявляється діареєю (рідкі випорожнення більше 3 разів на добу), болем у животі, іноді — нудотою, блювотою, підвищенням температури тіла. Вірусні кишкові інфекції частіше зустрічаються восени і взимку.

Зараження відбувається контактно-побутовим шляхом або через заражені їжу, воду, брудні руки. Гострі кишкові інфекції особливо небезпечні для дітей перших років життя, у яких при діареї швидко розвивається зневоднення. 

Відновлення водно-сольового балансу – першочергове завдання при лікуванні гострих кишкових інфекцій як у дітей, так і у дорослих. Оптимальним рішенням є розчини для регідратації, які можна придбати в аптеках. Крім того, призначають дієту і прийом сорбентів. Важливим елементом у лікуванні гострих кишкових інфекцій є усунення збудника захворювання.