Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі об’єднали два ліцея

У Запоріжжі об’єднали два ліцея

У Запоріжжі об’єднали два ліцея

Студент

У Запоріжжі триває трансформація мережі освітніх закладів. Зміни торкнулись і ліцею №105. Його приєднали до Запорізького технічного ліцею.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

Важливим аспектом стало працевлаштування персоналу 105 ліцею.

У цьому навчальному закладі за основною посадою працюють 14 педагогів та 9 технічних працівників. Жоден з них не буде звільнений у рамках об’єднання.

Практично увесь персонал ліцею №105 після об’єднання перейде працювати до технічного ліцею. При цьому технічні працівники залишаться обслуговувати будівлю навчального закладу №105, яка залишається в системі освіти і буде законсервована.

Раніше ми писали, що родини, які мають дітей з вразливих категорій можуть отримати кошти на путівку до дитячого табору. Для цього достатньо скористатись програмою “єОздоровлення”.

Діти з родин ВПО Бердянської громади можуть поїхати на відпочинок в Яремче. Оздоровлення в санаторії для малечі будет безкоштовне.

Оздоровчий комплекс “Артек” видав 853 путівки на відпочинок дітей. Запорізька область стала лідером та надала можливість для оздоровлення 130 дітям.

132 дитини із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на оздоровлення в дитячий табір “Артек”.

У Запоріжжі з метою надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей надається матеріальна допомога. На родину можна отримати 5000 тис грн.