Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Відпочинок » У Запоріжжі 270 дітей зустріли літні канікули в басейнах (ФОТО)

У Запоріжжі 270 дітей зустріли літні канікули в басейнах (ФОТО)

У Запоріжжі 270 дітей зустріли літні канікули в басейнах (ФОТО)

Фото: Запорізька міська рада

У Запоріжжі 270 дітей відвідали літній комплекс з басейном. У школярів почалися канікули, тому для них організували дозвілля з аніматорами.

Про це повідомляє Запорізька міська рада.

До літнього комплексу з басейнами привезли 270 школярів, які перебувають на обліку служби у справах дітей. Захід був приурочений до початку літніх канікул, які діти зустріли з іграми та аніматорами. Свято подарували дітям, які виховуються у прийомних родинах, будинках сімейного типу, під опікою, або опинилися у складних життєвих обставинах.

“У нас вийшло урочисте відкриття літніх канікул. Навчання вже завершилося, діти знають свої оцінки. Хочеться, щоб це літо стало для них дуже яскравим”, – каже начальниця служби у справах дітей міськради Наталія Сиворакша.


Раніше ми писали, що родини, які мають дітей з вразливих категорій можуть отримати кошти на путівку до дитячого табору. Для цього достатньо скористатись програмою “єОздоровлення”.

Діти з родин ВПО Бердянської громади можуть поїхати на відпочинок в Яремче. Оздоровлення в санаторії для малечі будет безкоштовне.

Оздоровчий комплекс “Артек” видав 853 путівки на відпочинок дітей. Запорізька область стала лідером та надала можливість для оздоровлення 130 дітям.

132 дитини із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на оздоровлення в дитячий табір “Артек”.

У Запоріжжі з метою надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей надається матеріальна допомога. На родину можна отримати 5000 тис грн.