Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Погода у Запоріжжі: будуть дощі чи спека

Погода у Запоріжжі: будуть дощі чи спека

Погода у Запоріжжі: будуть дощі чи спека

Фото Inform.zp.ua

Сьогодні, 7 червня, у Запоріжжі коротка суха сонячна пауза посеред дощових робочих буднів. Очікується без опадів.

Про це повідомляє синоптикиня Наталка Діденко.

Температура повітря очікується +25 +27 градусів.

Короткочасні дощі та грози передбачаються 7 червня лише в західних областях України. У більшості областей України буде сухо та сонячно, хіба що на Луганщині – якісь локальні грозові дощі.

Протягом дня в Україні +24 +29 градусів, у південній частині +27 +32 градуси. На сході можливі сильні пориви північно-західного вітру.

Нагадаємо, що деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.