Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У Запоріжжі підприємці знищили зелену зону під парковку (ФОТО)

У Запоріжжі підприємці знищили зелену зону під парковку (ФОТО)

У Запоріжжі підприємці знищили зелену зону під парковку (ФОТО)

Фото: Інспекція з благоустрою Запорізької міської ради

У Запоріжжі підприємці знищили зелену зону по вулиці Парамонова, 6. Там порушники планували збудувати парковку, однак проведення робіт зупинили.

Про це повідомила Інспекція з благоустрою Запорізької міської ради.

В Запоріжжі по вулиці Парамонова, 6 підприємці знищили зелені насадження для будівництва парковки. Однак інспектори зафіксували порушення та зупинили роботи. На запоріжців склали протокол за адміністративне правопорушення.

У Запоріжжі підприємці знищили зелену зону під парковку
Фото: Інспекція з благоустрою Запорізької міської ради

Нагадаємо, що в мережі з’явилося відео, як в Запоріжжі на проспекті Соборному замінюють тротуарну плитку. Містяни обурилися, адже ці кошти могли піти на потреби захисників та фортифікації.

Робоча група з благоустрою Запоріжжя на засіданні запропонувала на проспекті Соборному прибрати МАФи та зовнішню рекламу. Ці зміни відбудуться в рамках проєкту “Європейський проспект”.

Фахівці “Зеленбуд” упорядковують одну з найбільших міських клумб Запоріжжя на Алеї Бойової Слави. До Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні тут буде висаджено 14 тисяч квітів.

Комунальники привели до ладу міські пляжі Запоріжжя. В місті продовжує діяти заборона на купання, тому пляжі офіційно не відкриті для відпочинку.

У Запоріжжі тривають весняні заходи з обрізки дерев, під час яких в Олександрівському районі міста гілки склали купами біля проїжджої частини. Містяни поскаржилися, після чого територію розчистили.

Нагадаємо, у Запоріжжі планують привести до ладу 79 парків та скверів. Також в місті ввімкнуть 8 фонтанів. До сезону відпочинку підготують три міські пляжі.