Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » У Запоріжжі привели до ладу пляжі напередодні літнього сезону: чи можна купатися (ФОТО)

У Запоріжжі привели до ладу пляжі напередодні літнього сезону: чи можна купатися (ФОТО)

У Запоріжжі привели до ладу пляжі напередодні літнього сезону: чи можна купатися (ФОТО)

Запорізькі пляжі. Фото: Запорізька міська рада

Комунальники привели до ладу міські пляжі Запоріжжя. В місті продовжує діяти заборона на купання, тому пляжі офіційно не відкриті для відпочинку.

Про це повідомляє Запорізька міська рада.

Центральний, Правобережний і Заводський пляжі в Запоріжжі комунальники привели в належний стан. На пляжах пофарбували архітектурні об’єкти, прибрали сухе гілля та траву, очистили пісок від сміття.

При цьому в місті продовжує діяти заборона на відпочинок та купання на місцевих пляжах:

“Відповідно до Указу Президента України від 06.05.2024 р. строк дії воєнного стану в Україні продовжується до 12 серпня 2024 р. Керуючись цим Указом, днями відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя, яка постановила – масовий відпочинок людей на водних об’єктах на період дії воєнного стану заборонений”, – йдеться в повідомлені.


Нагадаємо, що у Запоріжжі продовжує діяти заборона на відвідування пляжів, що ввели ще на початку повномасштабної війни. Тим не менш, ці місця відпочинку приводять до ладу.

“У разі скасування заборони відвідування місць відпочинку населенням на водних об’єктах буде можливий розгляд питання офіційного відкриття пляжів та пляжного сезону в місті”, – зазначили в Управлінні з питань екологічної безпеки.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі планують привести до ладу 79 парків та скверів. Також в місті ввімкнуть 8 фонтанів. До сезону відпочинку підготують три міські пляжі. Секретар міської ради Регіна Харченко наголосила, що підготовка місць масового відпочинку є зоною особистої відповідальності керівників профільних комунальних підприємств.