Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Відпочинок » Парки та пляжі в Запоріжжі готують до сезону відпочинку

Парки та пляжі в Запоріжжі готують до сезону відпочинку

Парки та пляжі в Запоріжжі готують до сезону відпочинку

Фото: Запорізька міська рада

У Запоріжжі планують привести до ладу 79 парків та скверів. Також в місті ввімкнуть 8 фонтанів. До сезону відпочинку підготують три міські пляжі.

Про це повідомили на загальноміській нараді Запорізької міської ради.

Комунальники розпочали приводити в порядок паркові зони та сквери Запоріжжя. До сезону відпочинку благоустрій проведуть у 79-х парках. В місті незабаром будуть працювати 8 фонтанів. Також для запоріжців наведуть лад на трьох міських пляжах.

Секретар міської ради Регіна Харченко наголосила, що підготовка місць масового відпочинку є зоною особистої відповідальності керівників профільних комунальних підприємств.


Раніше Inform.zp.ua писав, що у Запоріжжі навели лад в міському сквері ім. І. В. Гутника-Залужного, що у Дніпровському районі. Комунальні служби провели таку акцію в рамках ініціативи ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0.

Парк «Дубовий Гай» в Запоріжжі після зими знову користується популярністю серед запоріжців та гостей міста. Цими вихідними тут знову людно. Кореспондентка Inform.zp.ua також відвідала парк та розповідає, що там побачила.

Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий Гай» – парк в Олександрівському районі Запоріжжя. Парк тягнеться від Набережної до річкового вокзалу. Колись «Дубовка» була центром проведення різноманітних фестивалей, свят, масових гулянь запоріжців. Проте сьогодні парк виглядає занедбаним, зруйнованим, забутим.

У Запоріжжі планують перейменувати так званий “Кремлівський” парк. Запоріжцям пропонують проголосувати за нову назву – “Парк Придніпровський”.