Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі посмертно нагородили трьох поліцейських (ФОТО)

У Запоріжжі посмертно нагородили трьох поліцейських (ФОТО)

У Запоріжжі посмертно нагородили трьох поліцейських (ФОТО)

Фото: Іван Федоров

Капітан поліції Іван Іщенко, лейтенанти Олексій Лемешко та Артем Ткаченко отримали відзнаки Президента посмертно. Нагороди передали рідним загиблих.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Капітан поліції Іван Іщенко, лейтенанти Олексій Лемешко та Артем Ткаченко загинули під час виконання службових обов’язків в Оріхові Запорізької області. Президент України Володимир Зеленський відзначив Івана та Олексія відзнаками “За оборону України” та медалями “Захиснику Вітчизни”. Артема посмертно нагородили відзнакою “За оборону України”.

Іван Федоров передав відзнаки рідним загиблих правоохоронців.

“Пам’ять про героїв, які загинули на бойовому посту, назавжди в наших серцях”, – пише очільник ЗОВА.


Раніше ми писали, що в Запоріжжі нагородили військових тактичної групи “Січ”. Вони боронять різні ділянки на Запорізькому напрямку.

У Запоріжжі на позачерговій сесії міської ради ухвалили рішення про будівництво багатоквартирного будинку для військових.

Військовий Владислав Сірий із Запоріжжя отримав нагрудний знак «Хрест хоробрих» від Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Сьогодні, 31 травня, Україна повернула з полону 75 полонених. Серед них військові ЗСУ та Нацгвардії, прикордонники та цивільні.

У Запоріжжі зустріли військових строкової служби, які звільнилися в запас. Захисників нагородили за мужність та стійкість.

У Запоріжжі нагородили бійців Національної гвардії відзнаками «За оборону України». Вони вже протягом багатьох місяців виконують бойові завдання на Запорізькому напрямку.

У планах обласної влади створити у Запорізькій області єдиний центр реабілітації для військових та цивільних. Зараз реабілітаційні відділення відкриті на базі Запорізької обласної клінічної лікарні та у релокованих з окупованих територій лікарнях.