Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Іван Федоров нагородив військових, які захищають Запорізький напрямок (ФОТО)

Іван Федоров нагородив військових, які захищають Запорізький напрямок (ФОТО)

Іван Федоров нагородив військових, які захищають Запорізький напрямок (ФОТО)

Військовослужбовці тактичної групи “Січ”. Фото: Іван Федоров

У Запоріжжі нагородили військових тактичної групи “Січ”. Вони боронять різні ділянки на Запорізькому напрямку.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Іван Федоров вручив нагороди військовим тактичної групи “Січ”, які захищають Запорізький напрямок протягом двох років.

“За кожною нагородою – героїчна робота із захисту України, велика кількість щоденних складних задач. Попереду – звільнення наших територій. Впевнений: як би складно нам, українцям, не було, разом ми вистоїмо і переможемо!”, – пише очільник ЗОВА.


Раніше ми писали, що військовий Владислав Сірий із Запоріжжя отримав нагрудний знак «Хрест хоробрих» від Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Сьогодні, 31 травня, Україна повернула з полону 75 полонених. Серед них військові ЗСУ та Нацгвардії, прикордонники та цивільні.

У Запоріжжі зустріли військових строкової служби, які звільнилися в запас. Захисників нагородили за мужність та стійкість.

У Запоріжжі нагородили бійців Національної гвардії відзнаками «За оборону України». Вони вже протягом багатьох місяців виконують бойові завдання на Запорізькому напрямку.