Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі збудують багатоповерхівку для військових: подробиці

У Запоріжжі збудують багатоповерхівку для військових: подробиці

У Запоріжжі збудують багатоповерхівку для військових: подробиці

Фото 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

У Запоріжжі на позачерговій сесії міської ради ухвалили рішення про будівництво багатоквартирного будинку для військових.

Про це повідомила секретарка Запорізької міської ради Регіна Харченко.

На позачерговій сесії Запорізької міської ради, 20 травня, ухвалили рішення про будівництво в місті багатоквартирного будинку для військових. За словами Регіни Харченко, це перше подібне рішення за історію сучасного Запоріжжя.

“Проект рішення “блукав” по кабінетах Запорізької міської ради з початку 2024 року. Це неприпустимо, коли кожний новий день місто має можливість зустріти тільки завдяки тим, хто виконує бойові завдання на Запорізькому напрямку! Вони сплачують найвищу ціну за те, щоб ми могли жити вдома в прифронтовому Запоріжжі”, – йдеться в повідомлені.


Як ми писали раніше, Україні вдалося повернути трьох військових із Запорізької області, які перебували в полоні. Це сталося вчора, 31 травня.

У Запоріжжі нагородили військових тактичної групи “Січ”. Вони боронять різні ділянки на Запорізькому напрямку.

Військовий Владислав Сірий із Запоріжжя отримав нагрудний знак «Хрест хоробрих» від Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

31 травня Україна повернула з полону 75 полонених. Серед них військові ЗСУ та Нацгвардії, прикордонники та цивільні.

У Запоріжжі зустріли військових строкової служби, які звільнилися в запас. Захисників нагородили за мужність та стійкість.

У Запоріжжі нагородили бійців Національної гвардії відзнаками «За оборону України». Вони вже протягом багатьох місяців виконують бойові завдання на Запорізькому напрямку.

У планах обласної влади створити у Запорізькій області єдиний центр реабілітації для військових та цивільних. Зараз реабілітаційні відділення відкриті на базі Запорізької обласної клінічної лікарні та у релокованих з окупованих територій лікарнях.