Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 827-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

827-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

827-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 827-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні.

Сили протиповітряної оборони України вночі та вранці 30 травня відбили комбіновану російську атаку, знищивши сім крилатих ракет і 32 дрони-камікадзе типу Shahed-131/136. У Запорізькій області відбито ракети та дрони.

Військовий Владислав Сірий із Запоріжжя отримав нагрудний знак «Хрест хоробрих» від Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Військовослужбовець з Запоріжжя отримав нагрудний знак «Хрест хоробрих»
Військовослужбовець з Запоріжжя отримав нагрудний знак «Хрест хоробрих»

До підрозділів поліції Запоріжжя за 5 місяців надійшло 140 повідомлень про зникнення дітей. Правоохоронці знайшли та повернули усіх неповнолітніх додому.

Працівник Територіального сервісного центру за грошову винагороду допомагав отримувати водійські посвідчення. Щомісячний дохід чоловіка за цією схемою складав 170 тисяч гривень.

В Запоріжжі працівника ТСЦ викрили на корупції з водійськими правами
Фото: Запорізька обласна прокуратура

На Запорізькому напрямку прикордонники виявили позиції окупантів. По чотирьом позиціям росіян завдали ударів скидами з безпілотників.