Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запорізькі поліцейські розшукали 140 зниклих дітей

Запорізькі поліцейські розшукали 140 зниклих дітей

Запорізькі поліцейські розшукали 140 зниклих дітей

Ілюстративне фото

До підрозділів поліції Запоріжжя за 5 місяців надійшло 140 повідомлень про зникнення дітей. Правоохоронці знайшли та повернули усіх втікачів додому.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Запорізькій області.

Серед найпоширеніших причин, що спонукають підлітків до втечі з дому – непорозуміння з батьками та однолітками. Зазвичай, у такий спосіб, діти намагаються привернути увагу та таким чином вирішити конфліктні ситуації.

Майже всіх підлітків-втікачів розшукали впродовж доби. З неповнолітніми та їхніми батьками ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди.

Запорізькі поліцейські розшукали дітей
Запорізькі поліцейські розшукали дітей

Правоохоронці закликають дорослих бути більш уважними до дітей, цікавитись їхнім життям, інтересами та колом спілкування.

Якщо ваша дитина зникла – негайно телефонуйте на спецлінію 102 або звертайтеся у найближчий відділ поліції.

Раніше ми писали, що оздоровчий комплекс “Артек” видав 853 путівки на відпочинок дітей. Запорізька область стала лідером та надала можливість для оздоровлення 130 дітям.

132 дитини із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на оздоровлення в дитячий табір “Артек”.

У Запоріжжі з метою надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей надається матеріальна допомога. На родину можна отримати 5000 тис грн.