Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Двоє дітей випали з вікна багатоповерхівки у Бердянську

Двоє дітей випали з вікна багатоповерхівки у Бердянську

Двоє дітей випали з вікна багатоповерхівки у Бердянську

Окно

Сьогодні, 22 травня, у тимчасово окупованому місті Бердянськ Запорізької області трирічний хлопчик і однорічна дівчинка випали вікна багатоповерхівки. Діти з травмами знаходяться у лікарні.

Про це повідомила очільниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна. 

За інформацією очільниці міської військової адміністрації Бердянська, 22 травня на вулиці Софіївській внаслідок падіння з висоти постраждали двоє дітей. 

“Діти проживали у квартирі разом з матір’ю, яка кілька днів тому поїхала з Бердянська на невизначений термін та залишила дітей під наглядом своєї знайомої”, – повідомила Вікторія Галіціна.

Залишені без нагляду діти випали з вікна на п’ятому поверсі і наразі перебувають у лікарні. 

Раніше ми писали, що у Запоріжжі на позачерговій сесії депутати ухвалили рішення про об’єднання деяких лікарень. Зокрема мова йде про лікарні №1, №3, №4, №6, №7 та №10.

Що відомо про об’єднання лікарень в Запоріжжі?

Про об’єднання лікарень розповіли в ЗОВА ще 2 травня. Тоді писали що серед 40 медичних закладів Запоріжжя вже реорганізували 15 та деякі планують об’єднати.

Згодом стало відомо, що під об’єднання потраплять Запорізька обласна клінічна лікарня, Запорізький протипухлинний центр та кардіологічний центр. Також планують створити Центр матері та дитини на базі обласної дитячої лікарні, перинатального центру та центру репродукції.

Проте Запорізький протипухлинний центр виступив проти такого рішення ЗОВА та звернувся до суду. Проте суд відмовив онкологічному центру за відсутністю достатніх обґрунтувань.

Медичному закладу дали три дні, щоб або приєднатися до обласної лікарні, або звільнити фахівців. Запорізький онкологічний центр залишився незадоволеним таким рішенням та в соціальних мережах інформує, що буде боротися далі.

Згодом Запорізький протипухлинний центр адресував петицію до Президента України.