Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » В Запоріжжі депутати ухвалили рішення про об’єднання лікарень

В Запоріжжі депутати ухвалили рішення про об’єднання лікарень

В Запоріжжі депутати ухвалили рішення про об’єднання лікарень

Ілюстративне фото

У Запоріжжі на позачерговій сесії депутати ухвалили рішення про об’єднання деяких лікарень. Зокрема мова йде про лікарні №1, №3, №4, №6, №7 та №10.

Про це повідомила Запорізька міська рада.

У Запоріжжі продовжується процес об’єднання лікарень. Депутати прийняли рішення щодо приєднання до міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги лікарень №6, №10 та пологового будинку №3.

Також в місті об’єднають лікарні № 1 та №7. Запорізьку лікарню №3 приєднають до 4-ї.

Що відомо про об’єднання лікарень в Запоріжжі?

Про об’єднання лікарень розповіли в ЗОВА ще 2 травня. Тоді писали що серед 40 медичних закладів Запоріжжя вже реорганізували 15 та деякі планують об’єднати.

“Нині їх близько 40 – деякі з них об’єднають. Всі необхідні документи вже підготовлені. Мета реформ – підвищення якості медичних послуг для населення та зменшення витрат з обласного бюджету”, – писала пресслужба ЗОВА.

Згодом стало відомо, що під об’єднання потраплять Запорізька обласна клінічна лікарня, Запорізький протипухлинний центр та кардіологічний центр. Також планують створити Центр матері та дитини на базі обласної дитячої лікарні, перинатального центру та центру репродукції.

Проте Запорізький протипухлинний центр виступив проти такого рішення ЗОВА та звернувся до суду. Проте суд відмовив онкологічному центру за відсутністю достатніх обґрунтувань.

“В даному випадку позивачем не надано жодного доказу в обґрунтування наявності обставин, які б свідчили про існування очевидної небезпеки для прав позивача. Твердження позивача ґрунтуються наразі на припущеннях, ймовірності виникнення негативних наслідків. Отже, позивачем не доведено необхідність вжиття заходів забезпечення позову”, – йдеться в ухвалі Запорізького окружного адміністративного суду.

Медичному закладу дали три дні, щоб або приєднатися до обласної лікарні, або звільнити фахівців. Запорізький онкологічний центр залишився незадоволеним таким рішенням та в соціальних мережах інформує, що буде боротися далі.

Згодом Запорізький протипухлинний центр адресував петицію до Президента України.