Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Скільки людей отримали гроші на ремонт пошкодженого житла у Запоріжжі

Скільки людей отримали гроші на ремонт пошкодженого житла у Запоріжжі

Скільки людей отримали гроші на ремонт пошкодженого житла у Запоріжжі

Зруйноване житло у Запоріжжі

Загалом у Запоріжжі державна компенсація погоджена 440 власникам житла на загальну суму понад 26,7 млн грн.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

На сьогодні 409 власникам вже нараховано державну допомогу. Вони отримали понад 22,3 млн грн.

Відбулося чергове засідання міської комісії з питань нарахування компенсації власникам державної допомоги на ремонт пошкодженого російськими обстрілами житла у рамках державної програми єВідновлення. На ньому комісія погодила отримання компенсації ще 10 запоріжцям.

На сьогодні програма єВідновлення продовжує діяти. Детальна інформація за посиланням.

Нагадаємо, у Запоріжжі мешканці будинку по вул. Якова Новицького, 3 зможуть заселитися до осель у серпні 2025. Але за сталого фінансування це може статися раніше – в листопаді 2024 року.

Раніше Inform.zp.ua писав, що підрядна компанія зобов’язалась завершити всі роботи в будинку по вул. Якова Новицького, 3 до 2 листопада 2025 року. Процес відновдення буде складати 25 місяців. 

Багатоповерхівка по вулиці Незалежної України, 67 постраждала 2 березня 2023 року. Тоді російська ракета влучила в будинок, де мирно спали мешканці. Наразі відновлення п’ятиповерхівки продовжується.

У Запоріжжі в будинку за адресою Кам’яногірська, 6 від влучання ракети постраждали обидва під’їзди, було зруйновано несучі конструкції та вікна. Наразі в домі тривають відновлювальні роботи. На час ремонту майже всі мешканці будинку виїхали.