Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі в будинок по вул. Якова Новицького 3 зможуть заселитися до кінця 2025 року: як виглядає багатоповерхівка (ФОТО)

У Запоріжжі в будинок по вул. Якова Новицького 3 зможуть заселитися до кінця 2025 року: як виглядає багатоповерхівка (ФОТО)

У Запоріжжі в будинок по вул. Якова Новицького 3 зможуть заселитися до кінця 2025 року: як виглядає багатоповерхівка (ФОТО)

Будинок по вул. Якова Новицького, 3 в Запоріжжі. Фото: Іван Федоров

В Запоріжжі мешканці будинку по вул. Якова Новицького, 3 зможуть заселитися до осель у серпні 2025. Але за сталого фінансування це може статися раніше – в листопаді 2024 року.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Будинок по вулиці Якова Новицького, 3 був зруйнований російською ракетою С-300 у жовтні 2022 року. Сьогодні в багатоповерхівці відбувається капітальний ремонт. В будинку – 10 під’їздів, 5 поверхів та 150 кварти. Планують відремонтувати 59 пошкоджених квартир та провести роботи з реконструкції. За попередніми розрахунками, заселитися мешканці будинку зможуть в серпні 2025 року.

“При сталому фінансуванні, не виключення, що завершимо будівництво  раніше – в листопаді 2024 року”, – каже Іван Федоров.

Натомість очільник ЗОВА зазначає, що з 12 пошкоджених будинків в Запоріжжі, на 10 об’єктах триває реконструкція. Ще по двох – готується проєктна документація.


Раніше Inform.zp.ua писав, що підрядна компанія зобов’язалась завершити всі роботи в будинку по вул. Якова Новицького, 3 до 2 листопада 2025 року. Процес відновдення буде складати 25 місяців. 

Багатоповерхівка по вулиці Незалежної України, 67 постраждала 2 березня 2023 року. Тоді російська ракета влучила в будинок, де мирно спали мешканці. Наразі відновлення п’ятиповерхівки продовжується.

У Запоріжжі в будинку за адресою Кам’яногірська, 6 від влучання ракети постраждали обидва під’їзди, було зруйновано несучі конструкції та вікна. Наразі в домі тривають відновлювальні роботи. На час ремонту майже всі мешканці будинку виїхали.