Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » В Запоріжжі 18 травня буде гроза: можливі перебої електроенергії

В Запоріжжі 18 травня буде гроза: можливі перебої електроенергії

В Запоріжжі 18 травня буде гроза: можливі перебої електроенергії

Фото: Запорізький ЦГМ

Завтра, 18 травня, в Запоріжжі буде гроза. Гідрометеорологи попереджають про можливі перебої електроенергії.

Про це повідомляють в Запорізькому обласному центрі з гідрометеорології.

18 травня в Запоріжжі очікується гроза першого рівня небезпеки. Гідрометеорологи прогнозують негоду вдень. Також попереджають про можливі перепади електроенергії, у разі пошкодження ліній електропередач.


Раніше ми писали, що у Запоріжжі найближчим часом очікується потепління, температура підніметься до +22 градусів. Проте синоптики не виключають можливість опадів та гроз.

З 16 травня в Запоріжжі стовпчики термометрів поступово будуть підніматися вгору і до кінця тижня сягнуть до 18-23 градусів тепла.

Також розповідаємо, що деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.