Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Потепління в Запоріжжі: прогноз погоди на вихідні 18-19 травня

Потепління в Запоріжжі: прогноз погоди на вихідні 18-19 травня

Потепління в Запоріжжі: прогноз погоди на вихідні 18-19 травня

Ілюстративне фото

У Запоріжжі найближчим часом очікується потепління, температура підніметься до +22 градусів. Проте синоптики не виключають можливість опадів та гроз.

Прогноз погоди синоптики оприлюднили на сайті Sinoptik.ua.

17 травня, сьогодні ранок в Запоріжжі буде ясним. Проте вдень хмари вкриють небо та залишаться до самого вечора. Температура повітря буде вдень близько +20 градусів, а ввечері +18 градусів. Синоптики не прогнозують опадів на п’ятницю.

18 травня, у суботу весь день хмари будуть триматися на небі. Водночас температура повітря буде вищою, ніж протягом всього тижня – 22 градуси тепла. Дощів, за прогнозом, в цей день не буде.

19 травня, у неділю вранці сонечко не будуть закривати хмари. Проте згодом згодом погода стане хмарною. Також синоптики прогнозують дощ з грозою в обідній час. Температура повітря досягне +21 градуси.


Раніше ми писали, що у Запоріжжі з 16 травня стовпчики термометрів поступово будуть підніматися вгору і до кінця тижня сягнуть до 18-23 градусів тепла.

Також розповідаємо, що деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.