Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 813-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

813-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

813-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

Фото: Генштаб ЗСУ

Як минув 813-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні.

18 травня цього року почне діяти новий закон про мобілізацію. Частина ухвалених змін стосується безпосередньо медичної системи.

Попри заяви про “взяття Роботиного” у Запорізькій області, які час від часу роблять російські підрозділи, населений пункт і надалі перебуває під контролем України.

Через обстріл армії РФ прифронтового Степногірська Запорізької області поранено трьох людей. Розпочато розслідування.

На Запорізькому напрямку в Роботине окупанти продовжують атаки невеликими групами. Після того, як штурми на броньованій техніці не принесли успіху, російські війська змінили тактику.

В цьому році Запорізька міська рада вже виділила 150 млн гривень для військових на Запорізькому напрямку. Наразі планують передати ще 250 млн гривень на потреби Збройних Сил України.

Військові 65 окремої механізованої бригади, які захищають Запорізький напрямок, створили петицію про присвоєння звання Герой України своєму побратиму. Максим Отінов на псевдо “Тор” загинув 24 березня 2024 року під час виконання бойового завдання у селі Роботине.