Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 812-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

812-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

812-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

Фото: Генштаб ЗСУ

Як минув 812-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні, 15 травня.

Російські війська продовжили наземні атаки в західній частині Запорізької області, але підтверджених змін на лінії фронту зафіксовано не було. Російські війська атакували поблизу Роботино з боку Новопрокопівки.

Для оновлення інформації в територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають звернутися мешканці Запоріжжя віком від 18 до 60 років, які мають право на бронювання від мобілізації.

Ще 9 запоріжців, чиє житло було знищено під час обстрілів, отримають допомогу від міста. Загалом у Запоріжжі з початку роботи комісії на її розгляд надійшло 95 заяв. З них – 72 заяви вже розглянуто, а 23 були в обробці.

Міністерство оборони РФ повідомило про взяття під контроль населеного пункту Роботине Запорізької області, а також сіл Глибоке та Лук’янці у Харківській області. Українські військові відповіли.