Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » У Запоріжжі через недбалість посадовців нанесли шкоди лісу на 1,6 млн грн

У Запоріжжі через недбалість посадовців нанесли шкоди лісу на 1,6 млн грн

У Запоріжжі через недбалість посадовців нанесли шкоди лісу на 1,6 млн грн

Ілюстративне фото

У Запоріжжі нанесли шкоди лісам на 1,6 млн гривень. Відповідальні за безпеку лісового господарства особи будуть притягнуті до відповідальності.

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

У Запоріжжі працівники лісомисливського господарства не вжили заходів із захисту запорізьких лісів. Природі було нанесено шкоди на 1,6 млн грн. Зі службових осіб стягнуть завдані державі збитки.

У Запоріжжі через недбалість посадовців нанесли шкоди лісу на 1,6 млн грн
Збитки запорізьким лісам. Фото: Запорізька обласна прокуратура

Таке рішення ухвалив господарський суд Запорізької області. Коли рішення почне діяти, то за охороною лісів буде стежити прокуратура.


Як ми писали раніше, на Запоріжжі чоловік займався незаконним зрубом дерев. Один з ясенів впав на громадянина, що призвело до смерті.

У Дніпровському районі Запоріжжя затримали чоловіка, який скинув у водойму будівельне сміття. На порушника очікує два штрафи.

У Запоріжжі планують проводити дезінсекцію зелених насаджень від кліщів та комарів. На ці роботи з бюджету міста виділили майже 380 тисяч гривень.

Як писав раніше Inform.zp.ua, з початку року до запорізьких лікарень звернулося 19 людей, які скаржилися на укуси кліщів. Саме зараз, в теплий період року, розпочинається період активності цих комах.

Як вберегтися від укусів кліщів?

  • Якщо ви зібралися на прогулянку, вибирайте парки, сквери, де скошується трава, що значно впливає на зниження чисельності кліщів.
  • найбільш безпечним буде одяг із довгими рукавами, прилягаючий до тіла, світлого кольору  на якому добре видно кліщів.
  • обов’язково використовуйте репелент — спеціальний аерозоль або мазь.

Також 10 квітня ввечері на річці Кушугум Запорізького району інспектори спіймали порушника. Чоловік ловив рибу сітками з гумового човна. У рибалки вилучили всі засоби для ловлі та рибу, яку він встиг виловити.