Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Жителька Енергодара отримала грант та відкрила у Запоріжжі майстерню сувенірів (ФОТО)

Жителька Енергодара отримала грант та відкрила у Запоріжжі майстерню сувенірів (ФОТО)

Жителька Енергодара отримала грант та відкрила у Запоріжжі майстерню сувенірів (ФОТО)

Ілюстративне фото

Жителька Енергодара отримала від держави грант на 1,5 тисячі євро. На ці кошти Яна облаштувала в Запоріжжі майстерню з дерев’яних сувенірів.

Про це повідомили в Мінреінтеграції.

Яна разом з чоловіком виїхала з тимчасово окупованого Енергодара до Запоріжжя. В обласному центрі жінка займалася волонтерством, а потім подала заявку на грант від держави. Яна створила бізнес-план та на отримані 1,5 тисячі євро купила лазерний станок для роботи з деревом.

Жителька Енергодара отримала грант та відкрила у Запоріжжі майстерню сувенірів
Яна з Енергодара виготовляє дерев’яні сувеніри в Запоріжжі. Фото: Мінреінтеграції

В Запоріжжі тепер працює майстерня з виготовлення дерев’яних сувенірів.

“Важливо ніколи не сумніватися в собі та своїх силах, бо при будь-якій поразці треба завжди йти далі”, – каже жителька Енергодара.


Нагадаємо, що ветерани та ветеранки війни, члени їхніх сімей зможуть податися на отримання гранту у розмірі до 400 тисяч гривень для відкриття малого бізнесу.

В рамках державного проєкту “єРобота” у Запоріжжі грант на власний бізнес надали 85 заявникам. Як наслідок, в місті з’явилося 44 вакантних місця для роботи.

Олег Касьян, військовий із Запоріжжя, отримав грант від держави. За ці гроші він планує відкрити перший капсульний готель у місті.

У грудні 2023 року в Запоріжжі запрацював готель “Capsula”. Він розміщений в парку ім. Климова, що в Шевченківському районі. Від інших готелів і хостелів міста його відрізняє досить новий для України концепт – капсули замість звичних номерів. Поки що похизуватися наявністю подібних місць нічлігу можуть лише Київ, Львів та Запоріжжя.

На сьогодні у базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічується майже 700 пропозицій роботи. Сьогодні на 1 вільне робоче місце в Запоріжжі в середньому претендує 15 безробітних.