Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » У Запоріжжі на проспекті біля Запорізької філармонії незаконно знесли клумби (ФОТО)

У Запоріжжі на проспекті біля Запорізької філармонії незаконно знесли клумби (ФОТО)

У Запоріжжі на проспекті біля Запорізької філармонії незаконно знесли клумби (ФОТО)

Фото: Інспекція з благоустрою Запорізької міської ради

У Запоріжжі на центральному проспекті знесли зелені насадження. Землю перерили, проте відповідних документів на це ділки не мали.

Про це повідомила Інспекція з благоустрою Запорізької міської ради.

У Запоріжжі на проспекті Соборному навпроти Запорізької обласної філармонії невідомі знесли зелені насадження. Земля на території перерита, проте дозволу на це ділки не мали.

“Дива відбуваються на центральному проспекті, тож не стоїмо осторонь проблем. За фактами проведення незаконних робіт без отримання відповідних дозвільних документів фахівцями інспекції складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП на відповідальних осіб”, – йдеться у повідомлені.

Інспекція з благоустрою працює спільно з правоохоронцями для вирішення ситуації.


Нагадаємо, що у Запоріжжі почали прибирати незаконно встановлені малі архітектурні форми (МАФи). Їх декількома днями раніше встановили біля Фонтану життя.

У Запоріжжі на площі Маяковського встановили три невідомі МАФи. Ці кіоски знаходяться біля “Фонтану життя” і викликали обурення місцевих мешканців та влади.

Як писав раніше Inform.zp.ua, в Запоріжжі комунальники планують в найближчі дні увімкнути фонтан на площі Маяковського. Орієнтовна дата відкриття 26 квітня.

У Запоріжжі сьогодні, 26 квітня, запустили фонтан на площі Маяковського. Він був законсервований на зимовий період. Перед запуском водограю комунальники перевірили технічний стан обладнання, змонтували насоси, форсунки та провели пробний запуск.

Нагадаємо, що в Запоріжжі продовжується демонтаж незаконно встановлених кіосків. МАФи працювали без дозвільних документів. Вдалося виконати рішення виконавчого комітету та ліквідувати два незаконно встановлені МАФи на території Хортицького та Дніпровського районів.

У Запоріжжі триває боротьба з самовільно встановленими тимчасовими спорудами. Лише у Вознесенівському районі демонтували два незаконно встановлені металеві гаражі.