Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі 12 травня будуть перевіряти містян, які їдуть на цвинтар

У Запоріжжі 12 травня будуть перевіряти містян, які їдуть на цвинтар

У Запоріжжі 12 травня будуть перевіряти містян, які їдуть на цвинтар

Ілюстративне фото

В поминальні дні, з 11 по 14 травня, у Запоріжжі буде посилений контроль за безпекою. Патрульна поліція буде перевіряти людей, які їдуть на цвинтар.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

У Запоріжжі з 11 по 14 травня патрульна поліція буде працювати в посиленому режимі. Будуть перевірки людей, які їдуть на цвинтар. Містян закликають, за можливості, перенести відвідування кладовищ на інші дні.

“Ворог підступний. Може поцілити у юрбу людей, як це вже було у 2022 році. Закликаю  мешканців подбати про власну безпеку. Щоб уникнути натовпу, можна відвідати цвинтар у будь-який інший день”, – йдеться у повідомлені.


Що відомо про поминальні дні в Запоріжжі?

З 11 по 14 травня, у дні спомину померлих, на вулицях та кладовищах Запоріжжя буде значно більше правоохоронців. Заходи безпеки будуть посилені.

У Запоріжжі для відвідування кладовищ по 14 травня збільшено кількість рейсів за різними напрямками та маршрутами.

Нагадаємо, після Великодня настають поминальні дні, коли на кладовищах збирається велика кількість людей. Запоріжців закликають цього року перенести вшанування померлих на інші дні, через загрозу російських атак.

Тиждень після Великодня в народі має назву Світла седмиця. Кожен день має свої вірування та прикмети. Inform.zp.ua розповідає, що запоріжцям не можна роботи протягом цих 7 днів.

На поминальні дні у Запоріжжі з 6-го по 14 травня збільшать кількість рейсів за маршрутами на кладовища.

Цьогоріч 5 травня православні запоріжці відзначали свято Великодня. Українці вже втретє відзначають християнське свято в умовах повномасштабної війни. Містян і гостей обласного центру просять, за можливості, не йти до церкви та уникати великого скупчення людей.