Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 807-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

807-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

807-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 807-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні, 10 травня.

Російські джерела стверджують, що війська РФ просуваються в районі адмінкордону Донецької та Запорізької областей під час потужних наземних ударів. Російські “воєнкори” стверджували, що війська РФ начебто просунулися на 1,15 кілометра вздовж фронту завширшки 3,3 км в районі Урожайного і після важких боїв досягли південних околиць Старомайорського (обидва на південь від Великої Новосілки).

Карти боїв у Запорізькій області 9 травня
Карти боїв у Запорізькій області 9 травня

Армія РФ посилює агресію, у відповідь посилюється оборона Запоріжжя. На оборону Запоріжжя до кінця року буде направлено 2,5 млрд грн. Про це в етері телемарафону «Єдині новини» повідомив голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров. За словами очільника регіону, будівництво фортифікацій просувається, згідно з задачами, які ставлять військові. Узгоджуються подальші кроки для безпеки наших мешканців. В планах –посилити оборону.

З 11 по 14 травня, у дні спомину померлих, на вулицях та кладовищах Запоріжжя буде значно більше правоохоронців. Заходи безпеки будуть посилені. Майже 850 поліцейських будуть залучені до забезпечення громадського порядку. Особливу увагу правоохоронці приділятимуть кладовищам – там нестимуть чергуватимуть понад 300 поліцейських.

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Кримінального кодексу та Кодексу про адміністративне правопорушення за порушення мобілізації. Які штрафи передбачені для запоріжців за порушення військового обліку?
Наразі штрафи у мирний час — від 3 400 до 5 100 грн (було від 510 до 850 грн). Повторно протягом року — від 5 100 до 8 500 грн (було від 850 до 1 700 грн). В особливий період — від 17 000 до 25 500 грн.