Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські війська просуваються: яка ситуація у Запорізькій області

Російські війська просуваються: яка ситуація у Запорізькій області

Російські війська просуваються: яка ситуація у Запорізькій області

Карти боїв у Запорізькій області 9 травня

Російські джерела стверджують, що війська РФ просуваються в районі адмінкордону Донецької та Запорізької областей під час потужних наземних ударів.

Про це повідомляє звіт Інституту вивчення війни.

Російські “воєнкори” стверджували, що війська РФ начебто просунулися на 1,15 кілометра вздовж фронту завширшки 3,3 км в районі Урожайного і після важких боїв досягли південних околиць Старомайорського (обидва на південь від Великої Новосілки).

При цьому в звіті ISW вказується, що аналітики ще не спостерігали візуального підтвердження російських сил на південній околиці Старомайорського, але нещодавно підтвердили просування росіян в Урожайному по трасі T0518.

Повідомляється, що 9 травня війська РФ просунулися на захід Запорізької області, але підтверджених змін на лінії фронту не було.

Російські “воєнкори” стверджували, що російські війська начебто просунулися в центрі Роботиного та на північ від населеного пункту.

Позиційні бої тривали на північний захід від Вербового (на схід від Роботиного).

Нагадаємо, жінку поранено під час авіаційного удару армії РФ по Запорізькому району. 65-жінка отримала поранення під час російського обстрілу села Магдалинівка.

Нагадаємо, від ракетної атаки по Запоріжжю 8 травня постраждали цивільні об’єкти в чотирьох районах міста. Серед них — будинки, заклади освіти, охорони здоров’я, гараж та автомобілі.

Зранку 8 травня російські війська вдарили в об’єкти критичної та цивільної інфраструктури Запоріжжя. Зокрема, постраждав гаражний кооператив, один з парків міста та міський електротранспорт.

Також пошкоджена одна з пожежних частин міста. Вибуховою хвилею та уламками пошкоджено службові приміщення і фасад будівлі.

Російські війська вдарили по Запоріжжю. Вони влучили по енергетичному обʼєкту. Попередньо, без постраждалих.

Враховуючи значні пошкодження, завдані енергосистемі, Міненерго просить споживачів зменшити використання енергоємних приладів у пікові години (особливо ввечері з 19:00 до 22:00).

З тимчасово окупованої території Запорізької області росіяни запускали цієї ночі дві керовані авіаційні ракети Х-59 та Х-69. Їх вдалося знищити.

У Запоріжжі від ракетного удару постраждала будівля сервісного центру МВС. Він тимчасово не працюватиме.

У Запоріжжі на ділянці бульвару Вінтера від вулиці Гребельної до вулиці Кияшка перекрили рух транспорту.