Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни просунулися в Роботино на початку травня (КАРТА)

Росіяни просунулися в Роботино на початку травня (КАРТА)

Росіяни просунулися в Роботино на початку травня (КАРТА)

Карта: ISW

В Запорізькій області російські війська нещодавно просунулися в Роботино, в той час коли на заході регіону тривають позиційні бої.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Російські війська нещодавно просунулися в Роботино. Опубліковані 4 травня геолокаційні кадри показують, що окупанти нещодавно просунулися в цьому районі.

Позиційні бої тривали поблизу Роботино та Вербового.

Також аналітики зазначають, що військовослужбовці 70-го російського мотострілецького полку (42-а мотострілецька дивізія, 58-а загальновійськова армія [САА], Південний військовий округ [ПВО]) використовують мотоцикли при нападах в районі Роботино.

Нещодавно ISW отримала непідтверджені повідомлення про те, що російські військові перекидають підрозділи 76-ї та 7-ї дивізій ВДВ із Запорізької області на різні нові напрямки, включаючи Східну Україну.

Новини, які ви могли пропустити за вчорашній вечір:

Російські війска активізували штурми на південному фронті в Україні. Зокрема, їх епіцентром стали Роботине Запорізької області, Кринки та острів Нестрига.

Запорізькі військові отримали РЕБи. За допомогою засобів радіоелектронної боротьби захисники нейтралізують російські смертоносні БпЛА. Деякі прилади використовуються стаціонарно і забезпечують українським бійцям можливість безпечніше перебувати на позиціях.

Після отримання військової допомоги США на суму 61 млрд доларів, Україна спробує розпочати новий контрнаступ у 2025 році, щоб утримати Росію від отримання додаткових переваг цього року.