Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запорізькі військові отримали РЕБи – для чого потрібне озброєння

Запорізькі військові отримали РЕБи – для чого потрібне озброєння

Запорізькі військові отримали РЕБи – для чого потрібне озброєння

Фото ЗОВА

Запорізькі військові отримали РЕБи. За допомогою засобів радіоелектронної боротьби захисники нейтралізують російські смертоносні БпЛА.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Деякі прилади використовуються стаціонарно і забезпечують українським бійцям можливість безпечніше перебувати на позиціях. 

– На запити військових частин на Запорізькому напрямку підготували та передаємо сучасні РЕБи (мають нові частоти для  протидії ворожій техніці й підвищену потужність), закуплені коштом Запорізької області, – зазначив голова ЗОВА Іван Федоров. 

На Запорізькому напрямку окупаційні війська будують та модернізують фортифікаційні споруди. Зокрема, росіяни намагаються посилити позиції біля Роботиного.

На Запорізькому напрямку спецпризначенці ГУР виявили російський зенітно ракетний комплекс “Тор”. По ньому нанесли удар HIMARS та знищили техніку окупантів.

До кінця цього року окупанти будуть намагатися захопити Запорізьку область. Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк. Натомість американська зброя, за його словами, може змінити ситуацію на фронті.