Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 802-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

802-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

802-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

Фото: Генштаб ЗСУ

Як минув 802-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні, 5 травня.

Російські війска активізували штурми на південному фронті в Україні. Зокрема, їх епіцентром стали Роботине Запорізької області, Кринки та острів Нестрига.

Запорізькі військові отримали РЕБи. За допомогою засобів радіоелектронної боротьби захисники нейтралізують російські смертоносні БпЛА. Деякі прилади використовуються стаціонарно і забезпечують українським бійцям можливість безпечніше перебувати на позиціях.

Після отримання військової допомоги США на суму 61 млрд доларів, Україна спробує розпочати новий контрнаступ у 2025 році, щоб утримати Росію від отримання додаткових переваг цього року.

Міжнародна організація з міграції за фінансування Міністерства закордонних справ Японії оголосила грантову програму для громад і ветеранських організацій та установ у Запоріжжі.