Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Сезонна алергія: як з нею боротися запоріжцям

Сезонна алергія: як з нею боротися запоріжцям

Сезонна алергія: як з нею боротися запоріжцям

Фото Inform.zp.ua

Цвітіння рослин є ненайкращою порою року для людей, які страждають на сезонні алергії. Як запоріжцям боротися з сезонною алергією.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

“Терміни цвітіння рослин можуть різнитись. Це залежить від клімату та особливостей погоди. Наприклад, в травні активно квітнуть злакові. Існує інтерактивна карта, яка може допомогти відстежувати цвітіння та зорієнтуватись, на що саме у вас може бути наразі алергія”, – пише МОЗ.

Найкращим способом позбутись алергії є уникнення алергену. У разі випадку з пилком рослини – це зробити важче.

Втім, є способи, які допоможуть зменшити інтенсивність прояву алергії.

Використовуйте маску на вулиці, що дозволить зменшити кількість частинок пилку, який ви вдихаєте.

У разі сильного вітру на вулиці – залишайтесь вдома та зачиняйте вікна.

Уникайте прогулянок з 10 по 15 години.

Після прогулянок ретельно вимивайте руки, прийміть душ, виперіть одяг.

Частіше проводьте вологе прибирання в приміщеннях.

Нагадаємо, потужна магнітна буря накриє Землю вже сьогодні, на Великдень. Вона “штормитиме” не один день. Запоріжці можуть відчувати втому та головний біль.

Люди, які залежні від погоди, можуть відчувати головний біль, втому, дратівливість, проблеми зі сном, біль у м’язах і суглобах, погіршення настрою, загострення хронічних захворювань.

Нагадаємо, деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.