Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти використовують дрони-камікадзе над ядерними реакторами ЗАЕС. ВІДЕО

Окупанти використовують дрони-камікадзе над ядерними реакторами ЗАЕС. ВІДЕО

Окупанти використовують дрони-камікадзе над ядерними реакторами ЗАЕС. ВІДЕО

Над ЗАЕС окупанти пускають дрони

Росіяни використовують дрони-камікадзе над ядерними реакторами окупованої Запорізької атомної електростанції.

Про це повідомляє Головне управління розвідки.

Траєкторія польоту російського дрона-камікадзе пролягає над енергоблоками ЗАЕС у бік Нікопольської та Марганецької громад, які зазнають постійних російських атак.

Відео з ворожого fpv-безпілотника має маркування UT4D.TT, це вказує, що дрон росіянам поставило Міністерство оборони РФ.

Росіяни використовують територію ЗАЕС для запусків безпілотників, проте Сили оборони України не можуть завдавати вогню у відповідь у півторакілометровій зоні довкола станції.

Представник ГУР Андрій Черняк зазначив, що росіяни використовують ЗАЕС для запусків безпілотників, користуючись тим, що Сили безпеки і оборони України не можуть завдавати вогню у відповідь у півторакілометровій зоні довкола станції.

Окупанти обладнали пускові майданчики для своїх БПЛА прямо біля шостого реактора ЗАЕС. Крім того, цю територію росіяни використовують для тренувань пілотів FPV.

Нагадаємо, обстріли тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції (ЗАЕС), що відбувалися вперше з 2022 року у квітні 2024, впритул наблизили ризик ядерної катастрофи.

Нагадаємо, лише за нещодавні тижні Росія вже кілька разів намагалась перекласти на Україну відповідальність за використання безпілотників для атак на обʼєкти ЗАЕС. Це свідомі російські дії, які продовжують російську ж практику шантажу України та усієї міжнародної спільноти ризиком катастрофи на ЗАЕС.

Лише повернення ЗАЕС під контроль України здатне відновити реальну безпеку станції.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ закликало міжнародних партнерів відреагувати на випадки російських провокацій на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції.