Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Великодне дерево з’явилося у Запоріжжі. ФОТО

Великодне дерево з’явилося у Запоріжжі. ФОТО

Великодне дерево з’явилося у Запоріжжі. ФОТО

Фото ГУ ДСНС

Разом з рятувальниками волонтерки у Запоріжжі задекорували Великоднє дерево, яке символізує щасливе життя, злагоду і добробут.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області.

Берегині подарували рятувальникам понад 30 авторських писанок, кожна з яких прикрашена українською вишивкою та символікою, а також – унікальні розписні пряники від майстрині із Сум Юлії Покидченко.

Це дерево волонтерки також прикрасили ляльками-мотанками.

Великодне дерево у Запоріжжі
Фото ГУ ДСНС

Запорозькі Берегині відомі на всю країну тим, що ш’ють багато одягу для військових на фронт. Маленькі шматочки тканини, що залишаються, дівчатка використовують для сворення мотанок та оберегів. 

Великодне дерево у Запоріжжі
Фото ГУ ДСНС

Цього року православні відзначатимуть Великдень 5 травня. Зазвичай на честь свята українцям влаштовували додаткові вихідні, але під час війни ситуація змінилася.

Запоріжців закликають цього року на Великдень не йти до храмів, через небезпеку російської агресії. У Запоріжжі служіння будуть проводитися онлайн.

На Великодні свята у Запоріжжі правоохоронці посилять контроль за безпекою, аби запобігти провокаціям. В місцях скупчень людей збільшать наряди поліції.

Напередодні Великодня, яке відзначатиметься 5 травня, запорізькі рятувальники спільно з представниками добровільної пожежної охорони та місцевої пожежної команди проводять перевірки протипожежного стану церкв культових споруд.

В минулому році Великдень у Запоріжжі пройшов без додаткових обмежень. На підконтрольній території Запорізької області діяла комендантська година з 00:00 до 05:00.