Разом з рятувальниками волонтерки у Запоріжжі задекорували Великоднє дерево, яке символізує щасливе життя, злагоду і добробут.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області.
Берегині подарували рятувальникам понад 30 авторських писанок, кожна з яких прикрашена українською вишивкою та символікою, а також – унікальні розписні пряники від майстрині із Сум Юлії Покидченко.
Це дерево волонтерки також прикрасили ляльками-мотанками.
![Великодне дерево у Запоріжжі](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/7w4a8771-result.jpg.webp)
Запорозькі Берегині відомі на всю країну тим, що ш’ють багато одягу для військових на фронт. Маленькі шматочки тканини, що залишаються, дівчатка використовують для сворення мотанок та оберегів.
![Великодне дерево у Запоріжжі](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/7w4a8660-result.jpg.webp)
Цього року православні відзначатимуть Великдень 5 травня. Зазвичай на честь свята українцям влаштовували додаткові вихідні, але під час війни ситуація змінилася.
Запоріжців закликають цього року на Великдень не йти до храмів, через небезпеку російської агресії. У Запоріжжі служіння будуть проводитися онлайн.
На Великодні свята у Запоріжжі правоохоронці посилять контроль за безпекою, аби запобігти провокаціям. В місцях скупчень людей збільшать наряди поліції.
Напередодні Великодня, яке відзначатиметься 5 травня, запорізькі рятувальники спільно з представниками добровільної пожежної охорони та місцевої пожежної команди проводять перевірки протипожежного стану церкв культових споруд.
В минулому році Великдень у Запоріжжі пройшов без додаткових обмежень. На підконтрольній території Запорізької області діяла комендантська година з 00:00 до 05:00.