Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Рятувальники перевіряють церкви у Запоріжжі – причини

Рятувальники перевіряють церкви у Запоріжжі – причини

Рятувальники перевіряють церкви у Запоріжжі – причини

Фото ГУ ДСНС

Напередодні Великодня, яке відзначатиметься 5 травня, запорізькі рятувальники спільно з представниками добровільної пожежної охорони та місцевої пожежної команди проводять перевірки протипожежного стану церкв культових споруд.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області.

Також проводиться роз’яснювальна робота щодо обережного поводження з вогнем.

Рятувальники поспілкувались зі священниками та наголосили на утриманні в належному стані шляхів евакуації та електрообладнання в приміщеннях церков, наявності первинних засобів пожежогасіння, зокрема вогнегасників у належному стані, й акцентували увагу на необхідності дотримання правил безпеки. 

Нагадаємо, цього року православні відзначатимуть Великдень 5 травня. Зазвичай на честь свята українцям влаштовували додаткові вихідні, але під час війни ситуація змінилася.

Цього року православне Воскресіння Христове випадає на 5 травня, неділю. У мирний час додатковий вихідний надавався б 6 травня в понеділок. Однак під час дії воєнного стану додаткові неробочі дні скасовуються. Тож для більшості 6 травня буде звичайним робочим днем. Проте роботодавці можуть самостійно організувати вихідний для своїх співробітників.