Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запорізька єпархія ПЦУ закликає містян не йти на Великдень до храмів

Запорізька єпархія ПЦУ закликає містян не йти на Великдень до храмів

Запорізька єпархія ПЦУ закликає містян не йти на Великдень до храмів

Ілюстративне фото

Запоріжців закликають цього року на Великдень не йти до храмів, через небезпеку російської агресії. У Запоріжжі служіння будуть проводитися онлайн.

Про це повідомили на сайті Запорізької обласної військової адміністрації.

Цього року запоріжців також закликають залишатися вдома на Великдень. Адже існує ризик російських ударів. Запорізька єпархія ПЦУ наголошує, що до служіння храмів можна буде долучитися онлайн. Свято планують провести у сімейному колі.


Раніше ми писали, що на Великодні свята у Запоріжжі правоохоронці посилять контроль за безпекою, аби запобігти провокаціям. В місцях скупчень людей збільшать наряди поліції.

Запоріжцям радять найближчим часом:

– уникати місць скупчення людей;
– не ігнорувати оповіщення про повітряну тривогу;
– перебувати в укриттях до її завершення.

Нагадаємо, цього року православні відзначатимуть Великдень 5 травня. Зазвичай на честь свята українцям влаштовували додаткові вихідні, але під час війни ситуація змінилася.

Напередодні Великодня, яке відзначатиметься 5 травня, запорізькі рятувальники спільно з представниками добровільної пожежної охорони та місцевої пожежної команди проводять перевірки протипожежного стану церкв культових споруд.

В минулому році Великдень у Запоріжжі пройшов без додаткових обмежень. На підконтрольній території Запорізької області діяла комендантська година з 00:00 до 05:00.

Представників релігійних конфесій закликали максимально переводити служби в онлайн-режимі та організовувати процес без масового скупчення людей.