Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 798-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

798-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

798-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

Українські військові

Як пройшов 798-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні, 1 травня.

Російські джерела говорять про наступ в Роботиному та про просування в населеному пункті Запоріжжя. Натомість аналітики не підтверджують повну окупацію Роботиного.

У Запоріжжі від сьогодні, 1 травня, запрацював новий реабілітаційний простір для військових. У центрі ветеранам надають медичну та психологічну допомогу, а також підтримку родинам військових.

В Запоріжжі завершили деякі тендери на закупівлю військової техніки. Так на Запорізький напрямок незабаром передадуть обладнання на 162 млн гривень.

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області росіяни визначилися з головою так званого “уряду”. Посаду отримала російська активістка з Челябінська Ірина Гехт.

Захищаючи Україну, загинув молодий воїн із Запоріжжя Валентин Зуєв. Валентин Зуєв працював електрослюсарем з ремонту устаткування розподільних пристроїв служби підстанцій Запорізьких високовольтних електромереж. Хлопець долучився до лав ЗСУ у перші дні повномасштабної війни – пішов на фронт добровольцем.