Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 794-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

794-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

794-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

Українські військові

Як пройшов 794-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

На заході Запорізької області тривали позиційні бої на північний захід від Вербового, але підтверджених змін на лінії фронту в цьому районі зафіксовано не було.

Український військовослужбовець, журналіст Андрій Топчій загинув під час виконання бойового завдання у Роботиному Запорізької області.

В результаті ракетного удару по Запоріжжю 22 березня цього року збитки через забруднення ґрунтів та води становлять близько 168 мільйонів гривень.

На Великодні свята у Запоріжжі правоохоронці посилять контроль за безпекою, аби запобігти провокаціям. В місцях скупчень людей збільшать наряди поліції.

Військовослужбовцю 55 окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» просять присвоїти Сергію Похмельних почесне звання Героя України (посмертно).