Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Їжа » Черешня цього року буде в Запоріжжі: як погода вплинула на врожай

Черешня цього року буде в Запоріжжі: як погода вплинула на врожай

Черешня цього року буде в Запоріжжі: як погода вплинула на врожай

Ілюстративне фото

Тепла погода в Запоріжжі позитивно вплинула на рослини. Черешня та вишня вже закінчили цвітіння та почали формуватися плоди. Вслід за ними формування плодів триває й в абрикосу.

Про це повідомляють в Запорізькому обласному центрі гідрометеорології.

Друга половина квітня в Запоріжжі відзначилась теплою та сухою погодою. Недостатня кількість опадів спровокувала втрату вологи в ґрунті. Вона необхідна для нормального росту пшениці. Проте стебла посівів почали рости раніше звичного та перебувають в гарному стані.

Тепло позитивно вплинуло й на інші рослини, зокрема на ячмінь та ріпак. У фруктових дерев в Запоріжжі вже закінчилося цвітіння. Черешні, вишні та абрикоси вже почали формувати плоди.


Раніше ми писали, що у Запоріжжі 16 квітня метеорологи зафіксували новий температурний рекорд для міста. Повітря в цей день прогрівалося до 26.9 градусів. Це перевищило абсолютний добовий температурний максимум у цей день у 1972 році на 0,7°.

У Запоріжжі планують проводити дезінсекцію зелених насаджень від кліщів та комарів. На ці роботи з бюджету міста виділили майже 380 тисяч гривень.

У травні зазвичай починається “черешневий сезон”, на ринках міста у продажу вже з’являється ягода-символ тимчасово окупованого Мелітополя.

Саме через окупацію російськими загарбниками українцям та цивілізованому світові не вдасться поласувати знаменитою мелітопольською черешнею. Читайте, скільки коштувала черешня в Запоріжжі минулого року.