Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Температурний рекорд вперше з минулого століття: у Запоріжжі зафіксували підвищення температури

Температурний рекорд вперше з минулого століття: у Запоріжжі зафіксували підвищення температури

Температурний рекорд вперше з минулого століття: у Запоріжжі зафіксували підвищення температури

Ілюстративне фото

У Запоріжжі 16 квітня метеорологи зафіксували новий температурний рекорд для міста. Повітря в цей день прогрівалося до 26.9 градусів.

Про це повідомляє Запорізький Гідрометцентр.

Вдень температура сягнула 26.9 градусів. Це перевищило абсолютний добовий температурний максимум у цей день у 1972 році на 0,7°.

Що відомо про температурні рекорди для Запоріжжя?

29 та 31 березня у Запоріжжі метеорологи зафіксували нові добові температурні рекорди. У ці дні повітря прогрілося до максимальних температур.

10 квітня 2024 року у Запоріжжі зафіксовано температуру 26,5° тепла, що стало новим добовим температурним рекордом міста.

11 квітня у Запоріжжі зафіксували новий добовий температурний рекорд для Запоріжжя. Вдень температура повітря прогрілася до 28 градусів.